Tagasi Kooli mõju mõõtmisest

Mõõdame Tagasi Kooli algatuse ja külalistundide mõju peamiselt kolmel viisil:

  1. infosüsteemis registreeritud andmed
  2. algatuses osalejate küsitlused
  3. külalisõpetajate, õpetajate ja õpilaste lood

Jooksvalt on igal hetkel Tagasi Kooli kodulehe päises näha algatuse keskset tegevust, külalistunde puudutav statistika: läbiviidud külalistundide arv, külalistundides osalenud õpilate arv, külalistunde läbi viinud külalisõpetajate arv, külalisõpetajaid vastu võtnud õpetajate arv ning koolide arv, kus külalistunnid on aset leidnud. Lugerid käivitusid 2013. aasta jaanuaris, kui hakkasime külalisõpetajaid koolidesse kutsuma aastaringselt.

 

Jaga meiega oma külalisõpetamise lugu

Kas käisid külalisõpetajana koolis ja lahkusid tunnist ehedate emotsioonide ja kogemustega? Kas kuulsid mõnelt õpilaselt mõttetera, mille üle arutlesid hiljem kolleegidegagi? Kas kohtusid külalisõpetajaga, kes mõjutas Sinu eluteed ja valikuid? Kas oled õpetaja, kelle tundides jagab tihti oma kogemusi külalisõpetaja?

Kui Sul on kogemus külalisõpetamisega, siis palun anna sellest meile teada. Nii aitad luua sarnaseid kogemusi paljudele teistele. Palun saada oma lugu e-kirja teel aadressil info@tagasikooli.ee. Loo jutustamiseks on oodatud mistahes formaat – kirjatükk, foto, joonis, muusika, video. Lugusid kasutame avalikult ainult Sinu eelneval nõusolekul.

Suur osa Tagasi Kooli teavitustegevustest toimub tänu igale algatuses osalejale. Kui pead Tagasi Kooli eesmärke meelepäraseks ja väärtuslikuks, saad anda suure panuse nende poole liikumisse, rääkides ettevõtmisest edasi oma sõpradele, tuttavatele, kolleegidele, ja kutsudes neidki algatuses osalema.

Loe ka meie tegemistest kajastusi meedias. Kohtume ka Facebookis, Instagramis ja YouTube’is.