Tule turundusjuhiks!

MTÜ Tagasi Kooli loob võimalusi, et kooliharidus saaks olla elulähedane ning inimesed väljastpoolt kooli jagaksid õpilastega oma teadmisi ja kogemusi. Tagasi Kooli on pidevat uuenev organisatsioon, kus peame oluliseks rakendada kõige uuemaid meediavõimalusi ja IT lahendusi, et olla koolidele tõhusaks partneriks.

Otsime oma tiimi
TURUNDUSJUHTI,
kes aitab viia Tagasi Kooli ideed kõigi õpilaste ja õpetajateni.

Oled hea kandidaat, kui oled positiivne ja iseseisev tegutseja; pisut kärsitu inimene, kelle sõbrad ei jaksa ära imestada, kui kiirelt Sa tegutsed; Sa oled alati kursis kõige aktuaalsemate teemadega; Sulle meeldib suhelda oma suure sõpruskonnaga ja tutvuda uute inimestega; Sa kasutad igapäevaselt Facebook’i, YouTube’i, Instagrami jt suhtluskanaleid; Sulle meeldib pildistada ja märkad viimaseid disaininippe; Sa otsid pidevalt võimalusi enda arendamiseks ning Sinu jaoks on põnev olla haridusvaldkonna ja ühiskonna arengute keskel.

Hea kui Sul on kõrgharidus ja/või töökogemus turunduse või
kommunikatsiooni valdkonnas; kui tunned end kindlalt kampaaniaid luues
ja ka operatiivtasandil ellu viies, meediasuhetes ja kodulehel toimetades.

Sind ootab huvitav, väärtust loov töö; koostöö Eesti arvamusliidritega; paindlik tööaeg, arengule suunatud ja toetav meeskond. Töö- ja kasvukeskkonda pakume Sulle Telliskivi Loomelinnakus.

Ootame 22. märtsiks Sinu CV-d, motivatsioonikirja ja
viidet kolmele Sinu tehtud tööle (nt kampaaniale, kirjutisele vms),
mille üle tunned heameelt, aadressile teibi@tagasikooli.ee.

Samale aadressile kirjuta siis, kui Sul on küsimusi.
Lähemalt võime rääkida ka numbril 566 42380.