Tere, uus kooliaasta!

Tere, uus kooliaasta!

2014/2015 kooliaasta on alanud. On suur rõõm avada see ka kõigi meie uute ja vanade sõprade jaoks!

Olete jätkuvalt oodatud tegema teoks kasvõi vähemalt üht külalistundi just sel teemal, mis on oluline Teile ja õpilastele.

“Tagasi kooli” infosüsteem on abiks koostööpartnerite leidmiseks üle kogu Eesti – juba täna on andmebaasis ligikaudu 2 000 inimest. Õpetajad saavad kokku külalisõpetajatega ja külalisõpetajad õpetajatega. Edasi ei ole muud, kui alustada suhtlust ja leppida kokku külalistunni detailides!

Seejuures on meil hea meel teada anda, et „Tagasi kooli“ infosüsteem muutub järjest paremaks koostöös Ignite’iga.

Ignite on „Tagasi kooli“ sõber ja koostööpartner, kellega koos oleme tegutsenud „Tagasi kooli“ infosüsteemi arendamisega juba kaks aastat. Oleme ühiselt palju õppinud süsteemi kasutajate ootustest ja tagasisidest ning selle põhjal arendame süsteemi järjest edasi.

Uuel õppeaastal jätkame koostööd Ignite’iga uue hooga ning just nüüd, septembris, on süsteemi jõudnud muuhulgas järgmised edasiarendused: koostööpartnerite otsingumootor on muutunud täpsemaks, külalistunde saab registreerida ka sel juhul, kui koostööpartnerit infosüsteemis veel ei ole, ühe klõpsuga saab otse süsteemi kaudu saata kirju potentsiaalsele koostööpartnerile. Head kasutamist ning väärtuslikke ja toredaid külalistunde!

 

* *

Mis veel toimumas:

  • uut õppeaastat alustas “Tagasi kooli” algatus uue juhi Teibi Tormiga, kes on “Tagasi kooli” ajaloo esimene täisajaga töötaja.  Kes ei ole Teibiga veel tutvunud – hea võimalus selleks on siin!
  • koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Unistused ellu! võrgustikuga on käimas intervjuud ettevõtetega, kes on huvitatud panustamisest hariduse valdkonda. Selgitame ettevõtete ootusi ja võimalusi ning uurime, kuidas saame nende realiseerimisele kaasa aidata.  Intervjuud toimuvad toimuvad “Tagasi kooli” tegutsemisvõimekuse tõstmise projekti raames Euroopa Majanduspiirkonna toetuste Vabaühenduste Fondi rahastamisel, mida vahendab Avatud Eesti Fond.

Mida sügis veel toob:

  • mitmeid põnevaid projekte, mis rikastavad nii õpetajate kui külalisõpetajate tegutsemisvõimalusi. Uudised jõuavad huvilisteni nii meie Facebooki lehe kui uudiskirja vahendusel, mida saadame kõigile “Tagasi kooli” infosüsteemis registreerunutele.