Tule turundusjuhiks!

MTÜ Tagasi Kooli loob võimalusi, et kooliharidus saaks olla elulähedane ning inimesed väljastpoolt kooli jagaksid õpilastega oma teadmisi ja kogemusi. Tagasi Kooli on pidevat uuenev organisatsioon, kus peame oluliseks rakendada kõige uuemaid meediavõimalusi ja IT lahendusi, et olla koolidele tõhusaks partneriks.

Otsime oma tiimi TURUNDUSJUHTI, kes aitab viia Tagasi Kooli ideed kõigi õpilaste ja õpetajateni.

Oled hea kandidaat, kui oled positiivne ja iseseisev tegutseja; pisut kärsitu inimene, kelle sõbrad ei jaksa ära imestada, kui kiirelt Sa tegutsed; Sa oled alati kursis kõige aktuaalsemate uudistega; Sulle meeldib suhelda oma suure sõpruskonnaga ja tutvuda uute inimestega; Sa kasutad igapäevaselt Facebook’i, YouTube’i, Instagrami jt suhtluskanaleid; Sulle meeldib pildistada ja märkad viimaseid disaininippe; Sa otsid pidevalt võimalusi enda arendamiseks ning Sinu jaoks on põnev olla haridusvaldkonna ja ühiskonna arengute keskel.

Hea kui Sul on kõrgharidus ja/või töökogemus turunduse või kommunikatsiooni valdkonnas; kui tunned end kindlalt kampaaniaid luues ja ka operatiivtasandil ellu viies, meediasuhetes ja kodulehel toimetades.

Sind ootab huvitav ja väärtust loov töö, koostöö Eesti arvamusliidritega, paindlik tööaeg, arengule suunatud ja toetav meeskond. Töö- ja kasvukeskkonda pakume Sulle Telliskivi Loomelinnakus. Töötasu on 1600 EUR (bruto).

Ootame 15. aprilliks Sinu CV-d või viidet LinkedIn profiilile, motivatsioonikirja ja viidet kolmele Sinu tehtud tööle (nt kampaaniale, kirjutisele vms), mille üle tunned heameelt, aadressile teibi@tagasikooli.ee. Samale aadressile kirjuta siis, kui Sul on küsimusi. Lähemalt võime rääkida ka numbril 566 42380.

CV.ee aitab Tagasi Kooli tegijatel tiimikaaslast leida. Oma CV võid saata ka CV.ee keskkonna kaudu SIIT.