külalisõpetamise saadikud

Aastast 2016 aitavad külalisõpetamise sõna levitada vabatahtlikud Tagasi Kooli saadikud.

Saadikud on õpetajad ja külalisõpetajad, kes seisavad oma kodukohas Tagasi Kooli idee eest ning korraldavad oma kodukohas õpetajatele külalisõpetamise infoüritusi. Juba 60 inspireerivat inimest on avaldanud soovi liituda Tagasi Kooli saadikute võrgustikuga. Kui pead oluliseks, et külalistunnid jõuaksid kõigi Eesti õpilasteni, ootame Sindki meiega ühinema!

Huvi ja küsimuste korral kirjuta palun info@tagasikooli.ee.

Saadikute abil toimusid 2016/2017 õppeaastal kõikides Eesti maakondades Tagasi Kooli kohtumised. Vabatahtlikud saadikud tutvustasid õpetajatele Tagasi Kooli võimalusi, andsid nõu, kuidas külalistunni teemat valida ning kuidas infosüsteemist sobivat külalisõpetajat leida.

Kohtumisteks õpetajatega pakume erinevaid võimalusi.

a) Praktiline töötuba (1–1,5 h; min 10 õpetajat)
Iga õpetaja leiab Tagasi Kooli infosüsteemist 1–3 külalisõpetajat, keda võiks oma tundi kutsuda. Peale selle arutame, kuidas teha külalistund tõhusaks.

b) Kohvinurk õpetajate toas
1–3 h tunni jooksul pakuvad Tagasi Kooli vabatahtlikud õpetajate toas kohvi-teed-küpsiseid ja tutvustavad huvilistele, kuidas Tagasi Kooli kaudu külalisõpetajat kutsuda.

c) Külalisõpetajate ürituse korraldamine (45 min; min 10 õpetajat)
Kui teil on koolis plaanis teemaüritus, näiteks teadusnädal, ettevõtlusnädal vmt, ja soovite kutsuda rohkem külalisõpetajaid, siis praktilise töötoa käigus leiame sobivad külalisõpetajad ja saadame neile kutsed.

Peale selle on võimalik kokku leppida, et tuleme kooli koos külalisõpetajatega või toimub külalistund õpetajatele.

Kui soovid, et Tagasi Kooli tuleks ka Sinu kooli külla, kirjuta palun info@tagasikooli.ee.

Tagasi Kooli saadikute programmi toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Hasartmängumaksu Nõukogu logo