Tagasi Kooli kohtumised õpetajatega

2016/2017 õppeaastal jõuavad kõikidesse Eesti maakondadesse Tagasi Kooli kohtumised, mille raames tutvustavad vabatahtlikud saadikud õpetajatele Tagasi Kooli võimalusi, annavad nõu, kuidas külalistunni teemat valida ning kuidas infosüsteemist sobivat külalisõpetajat leida.

Kohtumisteks õpetajatega pakume erinevaid võimalusi.

a) Praktiline töötuba (1–1,5 h; min 10 õpetajat)
Iga õpetaja leiab Tagasi Kooli infosüsteemist 1–3 külalisõpetajat, keda võiks oma tundi kutsuda. Peale selle arutame, kuidas teha külalistund tõhusaks.

b) Kohvinurk õpetajate toas
1–3 h tunni jooksul pakuvad Tagasi Kooli vabatahtlikud õpetajate toas kohvi-teed-küpsiseid ja tutvustavad huvilistele, kuidas Tagasi Kooli kaudu külalisõpetajat kutsuda.

c) Külalisõpetajate ürituse korraldamine (45 min; min 10 õpetajat)
Kui teil on koolis plaanis teemaüritus, näiteks teadusnädal, ettevõtlusnädal vmt, ja soovite kutsuda rohkem külalisõpetajaid, siis praktilise töötoa käigus leiame sobivad külalisõpetajad ja saadame neile kutsed.

Peale selle on võimalik kokku leppida, et tuleme kooli koos külalisõpetajatega või toimub külalistund õpetajatele.

Kui soovid, et Tagasi Kooli tuleks ka Sinu kooli külla, kirjuta palun laura@tagasikooli.ee.

Kes on saadikud ja kuidas saadikuks hakata?

Saadikud on õpetajad ja külalisõpetajad, kes seisavad oma kodukohas Tagasi Kooli idee eest. Juba 60 inspireerivat inimest on avaldanud soovi liituda Tagasi Kooli saadikute võrgustikuga. Kui pead oluliseks, et külalistunnid jõuaksid kõigi Eesti õpilasteni, ootame Sindki meiega ühinema! Sinu abiga korraldame igas maakonnas õpetajatele kaks infoüritust.

Järgmised infotunnid alustavatele saadikutele toimuvad 27. septembril ja 3., 4. oktoobril kell 17.30 Tallinnas Telliskivi 60a A3 hoones III korrusel Tagasi Kooli kontoris ning 28. septembril ja 5. oktoobril samuti kell 17.30 Skype’i vahendusel

Huvi ja küsimuste korral kirjuta palun laura@tagasikooli.ee.

 

Tagasi Kooli saadikute programmi toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Hasartmängumaksu Nõukogu logo