Toimunud

E-külalistunnid teemal “Tark meediatarbija”

29. ja 30. novembril 2018 rääkisime neljas e-külalistunnis sellest, kuidas olla kriitiline meediatarbija, kui uudised ja arvamused on kolinud paberlehtedest või telekanalitelt Instagrami, YouTube’i ja mujale internetti ning sisuloojateks on ajakirjanike ja ekspertide kõrval ükskõik kes meie seast? Vaata e-külalistunde järgi siit. Tunnimaterjalide jaoks kirjuta palun info@tagasikooli.ee. Tunnid toimusid MTÜ Tagasi Kooli ja Riigikantselei koostöös.

KoodiTund 2017 ja 2018

Rahvusvahelisel KoodiTunni nädalal toimuvad KoodiTunnid koolides üle kogu maailma! Eestis veavad KoodiTunni tegemisi: Vaata Maailma SA, Microsoft Eesti, Tagasi Kooli, ITL, MTÜ Robootika. Loe lähemalt siit.

Külalistunnid koos sõpradega, 2018

2018-2019 õppeaastat alustasime eriti võimsalt koos sõpradega. 11 seltskonda andis külalistunde 11 maakonnas üle Eesti. Sõbraga võid kooli minna aastaringselt! Kutsu oma sõber kaasa, kui lähed külalistundi andma, või kutsu ta külalisõpetajaks. Loe lähemalt septembri ettevõtmisest siit.

Karjäärikuu 2017

Tagasi Kooli karjäärikuu toimus 2017. aasta veebruarist märtsini. Seekordne karjäärikuu inspireeris 850 inimest minema koolidesse oma lugu jagama. Tänu külalisõpetajatele, koolidele, õpetajatele ja organisatsioonidele jõudsid erinevad lood rohkem kui 25 000 õpilaseni Eestis. Loe lähemalt siit.

Arhitektidega ruumikultuurist, 2017

Arhitektuurikool koostöös algatusega Tagasi Kooli pakkus gümnasistidele võimaluse kaasa mõelda ruumikultuuri teemalistes töötubades. Töötubades arutasid arhitektid noortega seda, kuidas me ehitatud keskkonda mõistame, kasutame ja loome. Töötoad toimusid 2017. aasta kevadel ja sügisel. Loe lähemalt siit.

Kõik on digi, 2017

Külalistundide projekti „Kõik on digi“ raames viisime õpilasteni külalisõpetajaid eri elualadelt rääkima digioskuste tähtsusest. Digiteemaline külalistundide seeria toimus 2017. aasta kevadel koos haridus- ja teadusministeeriumiga. Loe lähemalt siit.