“Tagasi kooli” nädala üleskutse külalisõpetajatele

“Tagasi kooli” nädala üleskutse külalisõpetajatele

Mida sooviksid rääkida kooliõpilastele iseenda teekonnast, inimestest enda ümber, meie ühiskonnast?

„Tagasi kooli“ algatus tegutseb selle nimel, et õpilaste ette jõuaksid inimesed eri eluvaldkondadest. Kutsume Sind kooli külalisõpetajaks – olema see, kelle elukogemustest ja teadmistest õpilased õppida võiksid. Tundide ettevalmistamist on seekord inspireerimas küsimus „Mida Sina õpetaksid 10-aastasele iseendale?“.

Vali oma tunnile teema, mis Sulle korda läheb – olgu see ajendatud Sinu tööst, hobidest või üldistest õppetundidest elus. 2014. aasta ja selle aasta alguse tormiliste sündmuste taustal ning ka peatsetest valimistest kannustatuna on seekordse „Tagasi kooli“ nädala fookuses inimene ja ühiskond. Soovi korral oled oodatud oma tundi nende märksõnadega põimima.

Võimalusel tee üks koolitund teoks 16.-20. veebruaril, kui „Tagasi kooli“ nädal aset leiab. Selle kõrval on külalistunnid oodatud ka muudel aegadel kooliaasta jooksul.

Mida rohkem külalisõpetajaid, seda enam eeskujusid noortele. Mida rohkem külalistunde, seda tihedam koostöö kooli ja ülejäänud ühiskonna vahel. Tule ja aita kujundada Eesti tulevikku!

Tunni kokkuleppimiseks leiad koostööpartneri-õpetaja, kui registreerud „Tagasi kooli“ infosüsteemi.

 

Loe “Tagasi kooli” 2015. aasta nädala kohta lähemalt.

* *

Aita levitada sõna: