Otsime oma meeskonda projektijuhti

Otsime oma meeskonda projektijuhti

MTÜ Tagasi Kooli tegutseb selle nimel, et koolitunnid muutuksid elulähedasemaks
ning tugevneks Eesti koolide ja ülejäänud ühiskonna koostöö.

Otsime oma meeskonda kuni 2016. aasta lõpuni 0,2 töökoormusega
PROJEKTIJUHTI,
kes käivitaks vabatahtlike koolitajate võrgustiku, et tutvustada Tagasi Kooli ideed koolides üle Eesti, ning koostaks külalistundide juhendmaterjali õpetajatele ja külalisõpetajatele.

Oled hea kandidaat, kui Sa oled külalisõpetajaid kaasanud ja/või ise külalistunde andnud; Sa tead, kuidas projekte juhitakse, ning Sul on vabatahtliku töö või vabatahtlike kaasamise kogemus; Sa soovid end koolitaja ja kirjutajana proovile panna; Sa otsid pidevalt võimalusi enda arendamiseks ning Sinu jaoks on põnev olla haridusvaldkonna ja ühiskonna arengute keskel. Kasuks tuleb varasem õpetajatele metoodilise materjali koostamise kogemus.

Sind ootab põnev töö hea eesmärgi nimel, võimalus rakendada oma erisuguseid oskusi ja laiendada suhete võrgustikku; meeskond, kus väärtustatakse arengut ja heatahtlikkust; töö- ja kasvukeskkond Telliskivi loomelinnakus ning asjakohane töötasu.

Ootame 04. aprilliks Sinu CVd ja motivatsioonikirja, sealhulgas viidet Sinu läbiviidud koolitustele, aadressile teibi@tagasikooli.ee. Samale aadressile kirjuta siis, kui Sul on küsimusi. Lähemalt võime rääkida ka numbril 566 42380.

 

Vürtsita

.