Otsime Tagasi Kooli saadikuid

Otsime Tagasi Kooli saadikuid

Et külalisõpetamise idee võiks jõuda igasse Eesti kooli, otsime Tagasi Kooli saadikuteks tegusaid õpetajaid ja külalisõpetajaid, kes aitaksid jagada oma piirkonna õpetajatele kogemusi ja teadmisi külalisõpetajate kaasamise võimalustest.

Tagasi Kooli saadik on vabatahtlik, kes veab koos meeskonnaga aasta jooksul eest kahe-kolme temaatilise ürituse korraldamist oma piirkonna õpetajatele.

Hea tulevane Tagasi Kooli saadik, ootame, et Sul oleks oma lähikonnas tugev võrgustik, et tunneksid rõõmu suhtlemisest ja sooviksid panustada positiivsetesse arengutesse enda kogukonnas. Hea, kui Sul on juba tänaseks külalisõpetaja või külalistundi vastuvõtva õpetaja kogemus ning vilumus Tagasi Kooli infosüsteemi kasutamisel. Anna endast märku ka siis, kui Sul veel neid kogemusi või oskusi ei ole, ent on kindel soov need lähiajal omandada.

Tagasi Kooli toetab saadikuid infomaterjalide ja koolitustega. Vajadusel tasume transpordikulud ürituste läbiviimiseks.

Kui Sinust võiks saada Tagasi Kooli saadik, siis kirjuta meile, mis on Sinu motivatsioon selles rollis tegutseda ning saada see koos CVga 2. novembriks 2015 aadressile merle@tagasikooli.ee. Küsimuste korral kirjuta Merle Tiigisoonele selsamal aadressil või helista numbril 513 1231.

Muudame koos õppimist koolis elulähedasemaks ning loome tugevamat koostööd Eesti koolide ja ülejäänud ühiskonna vahel! Omalt poolt anname selleks Sulle uue sisuka ühiskondliku rolli ning põneva võrgustiku inimestest, kellele lähevad korda haridus, koostöö ja Eesti tulevik.