Kuidas toimida infosüsteemis

Kõigepealt on oluline omandada “Tagasi kooli” sõnavara.

  • Õpetaja – koolis töötav õpetaja
  • Külalisõpetaja – inimene, kes töötab teistel elualadel ja on huvitatud andma oma panust õpilaste arengusse ja Eesti haridusellu vähemalt ühte koolitundi andes
  • Koostööpartner – tunni kokkuleppimiseks ja läbiviimiseks vajalik teine osapool: õpetajal külalisõpetaja ja külalisõpetajal õpetaja

 

Seejärel infosüsteemi registreerudes on kõige olulisemad järgmised tegevused.

 

1. Täitke oma profiil

Ainult nii muutute potentsiaalsetele koostööpartneritele leitavaks. Kõige esmavajalikum on oma tunnieelistuste kirjapanek. Isikuandmete lehel saate muuta oma kontaktandmed teistele kasutajatele nähtavaks – sellega kiirendate endaga ühendust võtmise protsessi.

Profiili täitmiseks vajutage süsteemi sisse logides menüül “Minu profiil” ja seejärel “Muuda profiili”. Järgemööda saate üle vaadata ja täita profiili erinevad osad. Info sisestamine on vabatahtlik; kehtib põhimõte, et mida rohkem infot Teie kohta süsteemis on, seda suurem on tõenäosus koostööpartnerite leidmiseks.

2. Kasutage otsingut

Uurige, kas süsteemi registreerunute seas on olemas Teie huvidele vastavaid õpetajaid (valdkondade märksõnade sisestamiseks leiate spikri siin). Kui jah, võtke nendega ühendust; kui veel mitte, tulge varsti jälle tagasi “Tagasi kooli” lehele! Vahepeal võib ka juhtuda, et potentsiaalne koostööpartner Teid ise üles leiab.

 

Kõigi küsimustega olete oodatud pöörduma “Tagasi kooli” korraldajate poole aadressil is@tagasikooli.ee või telefonil 574 27645. Infosüsteemi kohta leiate lähemat infot siin.