Tagasi Kooli nädal ootab külalisõpetajaid

Siit lehelt leiad infot selle kohta, kuidas 15.-19. veebruarini toimuval Tagasi Kooli nädalal kaasa lüüa.

Kutsume Sind osa võtma Tagasi Kooli nädalast, et veel rohkem elulisi näiteid jõuaks koolitundidesse. Meil kõigil on midagi olulist, mida Eesti tulevikuga jagada – olgu see siis seotud meie töö, hobide või elukogemusega.

Leiate valiku õpilaste ette minemise põhjuseid lühikestest klippidest, kus erinevad inimesed jagavad oma külalisõpetamise kogemust.

Tagasi Kooli nädalast osavõtmiseks:

  • Registreeri end Tagasi Kooli infosüsteemis.
  • Täida oma profiil, lisa kontaktandmed ja teemad, milles oled valmis külalistundi andma.
  • Nii leiavad Sind üles õpetajad, kes soovivad külalisõpetajaid kutsuda, või otsi infosüsteemist ise kool ja õpetaja, kellele külalistund välja pakkuda.

kaart_piltKuna soovime, et sel aastal jõuaksid külalisõpetajad kõikidesse Eesti koolidesse, julgustame väga minema ka neisse koolidesse, kus seni pole Tagasi Kooli külalistundi registreeritud. Selleks vali kaardilt kool ja paku ise tund välja. Uute koolidega saad ühendust võtta, kirjutades näiteks kooli õppealajuhatajale.

Külalisõpetajaks võib minna üksi, koos sõbra või terve meeskonnaga. Mõtle, kuidas Sulle meeldis koolis õppida, ja valmista ette tund, kus saab kas rääkida, väidelda, joonistada, ehitada, meisterdada, laulda, teha sporti, mängida või minna ekskursioonile.

Et teaksime, millised külalistunnid Eestimaa eri paigus toimuvad, ning saaksime asjaosalisi tänada, pange palun oma külalistunnid infosüsteemi kirja ja kirjutage oma kogemusest Facebookis #tagasikooli.

Koos muudame Eesti tuleviku targemaks!

Lisainfo:
Reelika Konist, reelika@tagasikooli.ee, 5240781